Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Targi Edukacji i Pracy w Opatowie

W Zespole Szkół Nr 1 w Opatowie odbyły się trzecie targi  edukacji i pracy, zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Opatowie oraz Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach.

 

 

 

 

 

Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uroczystego otwarcia targów dokonali: Karolina Stojek - Specjalista do spraw szkoleń, Agata Baka- Pośrednik Pracy w Opatowie, Renata Wicha - Z-ca Komendanta OHP w Kielcach, Andrzej Chaniecki - Burmistrz Miasta i Gminy Opatów oraz Tomasz Świątek - Dyrektor Zespołu Szkół Nr1 w Opatowie.

Swoje stoiska zaprezentowały firmy, instytucje oraz szkoły współpracujące z Punktem Pośrednictwa Pracy, Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego w Opatowie oraz Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach.

To trzecie już przedsięwzięcie o takim charakterze w powiecie opatowskim skierowane do młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia, a także osób poszukujących zatrudnienia i osób bezrobotnych.

- Podczas targów młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z terenu województwa świętokrzyskiego, natomiast osoby poszukujące pracy mogły otrzymać oferty pracy krótkoterminowej i stałej w kraju i za granicą - poinformowała Karolina Stojek - Ponadto instytucje współpracujące z Ochotniczymi  Hufcami Pracy prezentowały swoją ofertę szkoleniowo-edukacyjną.

 

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj251
Wczoraj345
Tydzień973
Miesiąc5048
Wszystkie579443

Logowanie